header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 9-9-2019 t/m 15-9-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Tim Storm V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Thijs Legel V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B5 Anne van Tol V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B6 Zoë Duivenvoorden V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Matthijs Wijling V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Anne van Tol V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Zoë Duivenvoorden V3 - CD
20:30 - 22:00 Trainingsleden Senioren Pim Heemskerk V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Jolien van Schieveen V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Daniëlle van Damme
Rosan van der Vlis
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Anne van Tol V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Cas Dame V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Maud Wijsman V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Zoë Duivenvoorden V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Isabel Verspeek V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Bas Flippo V3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Cas Dame V1
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Jock Kessler V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Bas Flippo V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Thijs Legel V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 6-tallen 2020 Pepijn de Zwart V2 Bastr JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Basistraining JJ F 2020 Myrthe Noordermeer V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ Funkey 2020 V3
16:30 - 17:30 Jongens E Rood Sven de Bruin V2 Bastr JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Jongens F Rood Thijmen Hagedoorn V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Rood Loana Juffermans
Marije Schuit
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Wit Cas Wolters V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Zwart Emma van der Vleuten V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E Rood Tessa van den Bos V2 Bastr JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Wit Jente Reeuwijk
Kaya Duivenvoorden
V2 Bastr JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Zwart Vera van Oostveen V2 Bastr JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Meisjes F Rood Dixie Noordhoek V3
16:30 - 17:30 Meisjes F Zwart Babette Dobbe V3
17:30 - 19:00 Jongens D Zwart Mats de Bruin
Ties Flippo
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Tim Storm V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D Rood Pien Omvlee V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D Wit Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D Zwart Femke Freriks V3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D Rood Lucas van Riet V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Matthijs Wijling V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thijs Legel V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Sam Hoekstra V3 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V2 - AB DJ2 en DJ3
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Cas Dame V2
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Maarten Verspoor V3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Zoë Duivenvoorden V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B6 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Zoë Duivenvoorden V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Rosan van der Vlis
Daniëlle van Damme
V3 - CD
17:45 - 18:45 Keeperstraining wisselende jeugdkeepers Trainingsgroep V1 - AB
18:45 - 20:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep V1 - AB
19:00 - 19:45 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD MA1 en MB1
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Maud Wijsman V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Maarten Verspoor V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Jock Kessler V3 - AB
19:45 - 20:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD JA1 en JB1
20:15 - 21:30 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - AB
20:30 - 21:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD D1 en DJ1
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Jock Kessler V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Maarten Verspoor V3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 1 Hidde Kuiper V2
21:30 - 22:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD H1 en H2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 6-tallen 2020 Pepijn de Zwart V2 Basistraining JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Basistraining JJ F 2020 Myrthe Noordermeer V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ Funkey 2020 V3
16:30 - 17:30 Jongens E Rood Sven de Bruin V2 Basistraining JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Jongens F Rood Thijmen Hagedoorn V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Rood Loana Juffermans
Marije Schuit
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Wit Cas Wolters V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Zwart Emma van der Vleuten V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E Rood Tessa van den Bos V2 Basistraining JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Wit Kaya Duivenvoorden
Jente Reeuwijk
V2 Basistraining JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Zwart Thijmen Soesbergen V2 Basistraining JJ ME Pepijn de Zwart
16:30 - 17:30 Meisjes F Rood Dixie Noordhoek V3
16:30 - 17:30 Meisjes F Zwart Marijn Jacobs V3
17:30 - 19:00 Jongens C2 Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D Rood Lucas van Riet V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D Zwart Mats de Bruin
Ties Flippo
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D Rood Pien Omvlee V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D Wit Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D Zwart Femke Freriks V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thijs Legel V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Anne van Tol V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Sam Hoekstra V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Cas Dame V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Bas Flippo V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Isabel Verspeek V3 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 Cas Dame V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Jock Kessler V3
20:30 - 22:30 Heren 1 Tabe Roggeveen V1 Onder voorbehoud
20:30 - 22:00 Heren 2 Maarten Verspoor V2 - CD