header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Spelers Dames 1

Tess van Bochove
Sanne Cahalan
Sanne Dijkstra
Zoƫ Duivenvoorden
Kaya Duivenvoorden
Francesca Eekhout
Linde de Haas
Saskia Joosten
Veerle de Nes
Anna van Oossanen
Margot Porte
Lucia van Schaik
Jolien van Schieveen
Femque Tangelder
Benice Wielinga
Gemma Wijling
Michelle Wijnhout
Bente Zandbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Catwijck D1 Spandersbosch D1 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 FIT D1 11 31 10 1 0
2 IJburg D1 11 27 9 0 2
3 Hisalis D1 11 25 8 1 2
4 Abcoude D1 11 17 5 2 4
5 Alkemade D1 11 17 5 2 4
6 Kieviten D1 11 16 5 1 5
7 Catwijck D1 10 14 4 2 4
8 Loenen D1 11 13 3 4 4
9 Purmerend D1 11 10 3 1 7
10 Mijdrecht D1 11 10 3 1 7
11 Spandersbosch D1 10 4 1 1 8
12 Strawberries D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb !Reservering oud dames 1 n.n.b thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
12 mrt K.H.C. Strawberries D1 12:45 uit
19 mrt AHC IJburg D1 n.n.b thuis
26 mrt De Kieviten D1 n.n.b uit
2 apr 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis
16 apr AMHC FIT D1 n.n.b thuis
23 apr Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b uit
14 mei Catwijck D1 n.n.b thuis
21 mei Hockey Vereniging Mijdrecht D1 n.n.b uit
4 jun Hockeyclub Alkemade D1 n.n.b thuis
11 jun M.H.C. Purmerend D1 n.n.b uit
18 jun Loenense MHC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Mijdrecht D1 Spandersbosch D1 (1-0)scheduled
Catwijck D1 Alkemade D1 (1-2)final
Abcoude D1 Purmerend D1 (3-1)scheduled
FIT D1 Loenen D1 (3-2)final
Hisalis D1 Strawberries D1 (6-1)final
Kieviten D1 IJburg D1 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
IJburg D1 Hisalis D1 (1-3)final
Strawberries D1 FIT D1 (2-5)final
Loenen D1 Abcoude D1 (2-1)scheduled
Purmerend D1 Catwijck D1 (0-2)scheduled
Alkemade D1 Mijdrecht D1 (4-1)final
Spandersbosch D1 Kieviten D1 (1-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Mijdrecht D1 Purmerend D1 (2-0)scheduled
Catwijck D1 Loenen D1 (2-2)final
Abcoude D1 Strawberries D1 (1-1)scheduled
FIT D1 IJburg D1 (4-3)final
Hisalis D1 Kieviten D1 (1-0)scheduled
Alkemade D1 Spandersbosch D1 (5-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kieviten D1 FIT D1 (1-2)final
IJburg D1 Abcoude D1 (2-0)final
Strawberries D1 Catwijck D1 (0-2)final
Loenen D1 Mijdrecht D1 (1-1)scheduled
Purmerend D1 Alkemade D1 (2-2)scheduled
Spandersbosch D1 Hisalis D1 (3-4)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Mijdrecht D1 Strawberries D1 (3-0)final
Catwijck D1 IJburg D1 (2-3)final
Abcoude D1 Kieviten D1 (2-1)final
FIT D1 Hisalis D1 (3-1)final
Purmerend D1 Spandersbosch D1 (1-0)scheduled
Alkemade D1 Loenen D1 (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Hisalis D1 Abcoude D1 (2-3)final
Kieviten D1 Catwijck D1 (1-1)scheduled
IJburg D1 Mijdrecht D1 (4-0)final
Strawberries D1 Alkemade D1 (2-2)final
Loenen D1 Purmerend D1 (2-1)final
Spandersbosch D1 FIT D1 (1-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Mijdrecht D1 Kieviten D1 (1-3)scheduled
Catwijck D1 Hisalis D1 (0-1)final
Abcoude D1 FIT D1 (2-2)final
Loenen D1 Spandersbosch D1 (4-4)final
Purmerend D1 Strawberries D1 (1-0)final
Alkemade D1 IJburg D1 (1-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
FIT D1 Catwijck D1 (1-0)scheduled
Hisalis D1 Mijdrecht D1 (2-1)final
Kieviten D1 Alkemade D1 (3-0)scheduled
IJburg D1 Purmerend D1 (2-0)final
Strawberries D1 Loenen D1 (0-2)final
Spandersbosch D1 Abcoude D1 (0-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Mijdrecht D1 FIT D1 (1-5)final
Catwijck D1 Abcoude D1 (3-0)final
Strawberries D1 Spandersbosch D1 (0-2)final
Loenen D1 IJburg D1 (1-4)final
Purmerend D1 Kieviten D1 (3-2)scheduled
Alkemade D1 Hisalis D1 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
FIT D1 Alkemade D1 (6-1)final
Kieviten D1 Loenen D1 (2-1)final
IJburg D1 Strawberries D1 (3-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Mijdrecht D1 Catwijck D1 (1-6)final
Strawberries D1 Kieviten D1 (0-3)final
Loenen D1 Hisalis D1 (1-1)final
Purmerend D1 FIT D1 (1-2)scheduled
Alkemade D1 Abcoude D1 (3-2)scheduled
Spandersbosch D1 IJburg D1 (1-4)scheduled
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Abcoude D1 Mijdrecht D1 (3-1)scheduled
Hisalis D1 Purmerend D1 (5-0)scheduled

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.