header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 27-5-2024 t/m 2-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 18:15 Keepers MO18 & MO16 Kateryna Pokidko V1 - A
17:30 - 19:00 MO16-3 Jock Kessler
Stijn Verbeek
V1 - B
18:15 - 19:00 Keepers JO18 & JO16 Kateryna Pokidko V1 - A
19:00 - 20:30 JO16-1 Tessel Sterkenburg
Tijmen Vermeer
V1 - CD HJ1 & JO18
19:00 - 20:00 Keepers D2, DJ1, DJ2 & DJ3 Kateryna Pokidko V1 - A
19:00 - 20:30 MO18-3 Jock Kessler V1 - B
20:00 - 21:00 Keepers HJ1 & H2 Kateryna Pokidko V1 - A
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Jock Kessler V1 - B
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Maandag Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
Jolien van Schieveen
V1 - CD Wedstrijd FairPlay Cup 10-6
21:00 - 22:00 Keepers D1 & H1 Kateryna Pokidko V1 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 19:00 MO14-2 Kayleigh van Veen
Berend Soesbergen
V1 - AB MO18-1
17:30 - 19:00 MO16-1 Jente Reeuwijk
Yada van Dam
V1 - CD MO18-1 & ---
19:00 - 20:30 Dames 2 Jock Kessler V1 - CD
19:00 - 20:30 MO18-1 Kaya Duivenvoorden
Matthijs Wijling
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Andreas Lehmann
Matthijs Wijling
V1 Oefenwedstrijd.
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:00 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 19:00 VeldCo HockeyAcedemie Trainingsgroep V1 - CD Tijmen Vermeer
16:00 - 19:00 VeldCo HockeyAcedemie Trainingsgroep V1 - AB Kaya Duivenvoorden
16:30 - 17:30 JO9-1 Giedo Vink V1 - C
16:30 - 17:30 MO9-1 Keet Lente de Zwart V1 - A
16:30 - 17:30 MO9-2 Puck de Kievit V1 - B
16:30 - 17:30 O8-mix Teun Seinen V1 - D
17:30 - 19:00 MO12-1 Isabel Hagedoorn
Myrthe Noordermeer
V1 - AB M018-2 & D1
17:30 - 19:00 MO12-2 Vanessa Dimitrov
Marlinde Baarda
V1 - CD --- & M018-1
19:00 - 20:30 JO18-1 Thijs Legel
Ties Flippo
V1 - AB HJ1 & HJ1
19:00 - 20:30 MO16-2 Daniëlle van Damme
Tiara Juffermans
V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 19:00 MO14-3 Jock Kessler
Tessa Michel
V1 - AB
17:30 - 19:00 MO14-4 Elisa de Groot
Marit van der Voort
V1 - CD MO18-3 & MO18-3
19:00 - 20:30 JO16-2 Daan Holsboer
Julian Dronkers
V1 - AB H2 & JO18-1
19:00 - 20:30 MO14-1 Tessa van den Bos
Zoë Duivenvoorden
V1 - CD MO18-1 & D1
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Jock Kessler V1 - CD
20:30 - 22:00 Donderdaggroep V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 16:00 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 19:00 VeldCo HockeyAcedemie Trainingsgroep V1 - CD Jock Kessler
16:00 - 19:00 VeldCo HockeyAcedemie Trainingsgroep V1 - AB Marije Schuit
16:30 - 17:30 Funcky '23 - '24 Ginger Verwoerd V1 - B
16:30 - 17:30 MO10-1 Rosalie Wolters V1 - C
16:30 - 17:30 MO10-2 Bodille Snijder V1 - D
16:30 - 17:30 MO8-1 Marlinde Baarda V1 - A
16:30 - 17:30 Tummen '23 - '24 Luc Walthaus V1 - B
17:30 - 19:00 JO12-1 Julian Janvier
Pepijn de Zwart
V1 - AB JO18-1 & H1
17:30 - 19:00 JO14-1 Sven de Bruin
Taco de Nie
V1 - CD H2 & ---
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Jock Kessler V1 - AB
19:00 - 20:30 MO18-2 Thijmen Hagedoorn V1 - CD HJ1
20:30 - 22:00 Heren 2 Jock Kessler V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Jock Kessler V1 - AB

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.