header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Spelers Dames 1

Tess van Bochove
Sanne Cahalan
Sanne Dijkstra
Zoƫ Duivenvoorden
Kaya Duivenvoorden
Linde de Haas
Lisanne de Jong
Saskia Joosten
Veerle de Nes
Myrthe Noordermeer
Renske Overgaag
Margot Porte
Lucia van Schaik
Jolien van Schieveen
Marije Schuit
Gemma Wijling
Michelle Wijnhout
Bente Zandbergen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar D1 20 52 17 1 2
2 Overbos D1 20 44 13 5 2
3 Roomburg D1 20 43 13 4 3
4 Maarssen D1 20 36 11 3 6
5 Castricum D1 20 30 9 3 8
6 Amersfoort D1 20 28 7 7 6
7 FIT D1 20 20 6 2 12
8 Zwaluwen D1 20 19 5 4 11
9 Hoorn (WFHC) D1 20 17 4 5 11
10 Bennebroek D1 20 11 3 2 15
11 Hisalis D1 20 10 2 4 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 jun HC Pijnacker D1 n.n.b thuis - Veld 1 Wereld Wijnen

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
FIT D1 Hisalis D1 (4-0)final
Maarssen D1 Bennebroek D1 (9-0)final
Zwaluwen D1 Overbos D1 (2-2)final
Hoorn (WFHC) D1 Amersfoort D1 (1-2)final
Alkmaar D1 Roomburg D1 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Overbos D1 Maarssen D1 (1-1)final
Roomburg D1 Zwaluwen D1 (3-0)final
Castricum D1 FIT D1 (4-1)final
Amersfoort D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled
Hisalis D1 Hoorn (WFHC) D1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Maarssen D1 Roomburg D1 (2-2)final
Alkmaar D1 Hoorn (WFHC) D1 (9-1)final
Zwaluwen D1 Amersfoort D1 (3-1)final
FIT D1 Bennebroek D1 (4-1)final
Castricum D1 Hisalis D1 (6-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Amersfoort D1 Maarssen D1 (1-2)final
Bennebroek D1 Castricum D1 (1-5)final
Overbos D1 FIT D1 (4-0)final
Hisalis D1 Alkmaar D1 (0-4)final
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
FIT D1 Roomburg D1 (2-2)final
Bennebroek D1 Hisalis D1 (0-3)final
Zwaluwen D1 Alkmaar D1 (2-1)scheduled
Maarssen D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final
Castricum D1 Overbos D1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alkmaar D1 Maarssen D1 (3-1)scheduled
Overbos D1 Bennebroek D1 (7-0)final
Roomburg D1 Castricum D1 (2-0)final
Amersfoort D1 FIT D1 (3-2)final
Hisalis D1 Zwaluwen D1 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Maarssen D1 Zwaluwen D1 (2-1)final
Castricum D1 Amersfoort D1 (2-2)final
Bennebroek D1 Roomburg D1 (1-4)final
Overbos D1 Hisalis D1 (7-0)final
FIT D1 Hoorn (WFHC) D1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alkmaar D1 FIT D1 (6-0)scheduled
Hoorn (WFHC) D1 Castricum D1 (1-6)final
Roomburg D1 Overbos D1 (4-4)final
Amersfoort D1 Bennebroek D1 (5-0)final
Hisalis D1 Maarssen D1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Roomburg D1 Hisalis D1 (4-3)final
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 (2-2)final
Overbos D1 Amersfoort D1 (3-2)final
Castricum D1 Alkmaar D1 (1-4)scheduled
FIT D1 Zwaluwen D1 (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zwaluwen D1 Castricum D1 (1-1)final
Maarssen D1 FIT D1 (4-2)final
Alkmaar D1 Bennebroek D1 (6-1)scheduled
Hoorn (WFHC) D1 Overbos D1 (2-2)final
Amersfoort D1 Roomburg D1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final
Overbos D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled
Bennebroek D1 Zwaluwen D1 (1-0)final
Castricum D1 Maarssen D1 (3-2)final
Hisalis D1 Amersfoort D1 (3-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Roomburg D1 Alkmaar D1 (1-2)final
Bennebroek D1 Maarssen D1 (1-2)final
Overbos D1 Zwaluwen D1 (1-0)final
Hisalis D1 FIT D1 (1-1)final
Amersfoort D1 Hoorn (WFHC) D1 (8-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Zwaluwen D1 Roomburg D1 (1-4)final
Maarssen D1 Overbos D1 (1-2)final
Hoorn (WFHC) D1 Hisalis D1 (0-0)final
Alkmaar D1 Amersfoort D1 (3-1)scheduled
FIT D1 Castricum D1 (4-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Roomburg D1 Maarssen D1 (4-1)final
Amersfoort D1 Zwaluwen D1 (2-2)final
Hoorn (WFHC) D1 Alkmaar D1 (1-3)scheduled
Bennebroek D1 FIT D1 (1-4)final
Hisalis D1 Castricum D1 (2-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Zwaluwen D1 Hoorn (WFHC) D1 (1-2)final
Maarssen D1 Amersfoort D1 (1-1)final
Castricum D1 Bennebroek D1 (4-2)final
Alkmaar D1 Hisalis D1 (2-0)final
FIT D1 Overbos D1 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Hoorn (WFHC) D1 Maarssen D1 (3-2)final
Alkmaar D1 Zwaluwen D1 (4-0)scheduled
Overbos D1 Castricum D1 (3-1)final
Roomburg D1 FIT D1 (7-2)final
Hisalis D1 Bennebroek D1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zwaluwen D1 Hisalis D1 (2-1)final
Maarssen D1 Alkmaar D1 (2-7)scheduled
Castricum D1 Roomburg D1 (1-4)final
Bennebroek D1 Overbos D1 (1-2)final
FIT D1 Amersfoort D1 (4-6)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Hoorn (WFHC) D1 FIT D1 (2-0)final
Roomburg D1 Bennebroek D1 (2-1)final
Amersfoort D1 Castricum D1 (2-2)final
Zwaluwen D1 Maarssen D1 (0-1)final
Hisalis D1 Overbos D1 (1-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Overbos D1 Roomburg D1 (2-1)final
Maarssen D1 Hisalis D1 (5-0)final
Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 (0-2)final
Bennebroek D1 Amersfoort D1 (0-2)final
FIT D1 Alkmaar D1 (2-5)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Alkmaar D1 Castricum D1 (3-0)scheduled
Zwaluwen D1 FIT D1 (7-3)final
Amersfoort D1 Overbos D1 (1-1)final
Hoorn (WFHC) D1 Bennebroek D1 (0-1)final
Hisalis D1 Roomburg D1 (1-4)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Roomburg D1 Amersfoort D1 (7-4)final
Overbos D1 Hoorn (WFHC) D1 (7-1)final
Bennebroek D1 Alkmaar D1 (1-1)scheduled
Castricum D1 Zwaluwen D1 (2-0)final
FIT D1 Maarssen D1 (0-2)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Maarssen D1 Castricum D1 (5-1)final
Alkmaar D1 Overbos D1 (0-1)scheduled
Zwaluwen D1 Bennebroek D1 (4-1)final
Amersfoort D1 Hisalis D1 (4-2)final
Hoorn (WFHC) D1 Roomburg D1 (0-2)final

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

22-6 Hisalis Pubquiz