header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 14-10-2019 t/m 20-10-2019
Senioren
D1
20:30 - 22:30
V2 - AB
Trainer(s)
Cas Dame
Opmerkingen
DJ1
20:30 - 22:00
V2 - CD
Trainer(s)
Jock Kessler
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Anne van Tol
Opmerkingen
MA2
19:00 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Sam Hoekstra
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Cas Dame
Opmerkingen
MB3
19:00 - 20:30
V3 - AB
Trainer(s)
Bas Flippo
Opmerkingen
Junioren C
MC5
19:00 - 20:30
V3 - CD
Trainer(s)
Isabel Verspeek
Opmerkingen
Junioren D
MD Rood
17:30 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Pien Omvlee
Opmerkingen
MD Wit
17:30 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
Opmerkingen
MD Zwart
17:30 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Femke Freriks
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E Rood
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Loana Juffermans
Marije Schuit
Opmerkingen
M8E Wit
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Cas Wolters
Opmerkingen
M8E Zwart
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Emma van der Vleuten
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME Rood
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Tessa van den Bos
Opmerkingen
Nasistraining JJ ME Pepijn
ME Wit
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Kaya Duivenvoorden
Opmerkingen
Nasistraining JJ ME Pepijn
ME Zwart
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Thijmen Soesbergen
Opmerkingen
Nasistraining JJ ME Pepijn
Jongste jeugd F
MF Rood
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Dixie Noordhoek
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
MF Zwart
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Marijn Jacobs
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
Jongste jeugd G
JJ Funkey
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
Overig
Basis JJ JF
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
Basis JJ MF
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
JJ ME 6-8
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Pepijn de Zwart
Opmerkingen
Nasistraining JJ ME Pepijn
Senioren
H1
20:30 - 22:30
V1
Trainer(s)
Tabe Roggeveen
Opmerkingen
Onder voorbehoud
H2
20:30 - 22:00
V3
Trainer(s)
Maarten Verspoor
Opmerkingen
Junioren C
JC1
19:00 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Thijs Legel
Opmerkingen
JC2
17:30 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
Opmerkingen
Junioren D
JD Rood
17:30 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Lucas van Riet
Opmerkingen
JD Zwart
17:30 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Mats de Bruin
Ties Flippo
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE R00d
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Sven de Bruin
Opmerkingen
Nasistraining JJ ME Pepijn
Jongste jeugd F
JF Rood
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Thijmen Hagedoorn
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
Overig
B4KIDS
16:00 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

28-10 TC vergadering